Skocz do zawartości
  • NordFind — Federalna Wyszukiwarka
    Wpisz frazę, aby zobaczyć podpowiedzi.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Komisja Wykonawcza przekształca się oficjalnie w Komisję Wykonawczą dla Serwisów Internetowych II FN. Jej przewodniczącym oficjalnie zostaje @Sheldon Anszlus Lovelace, jako jej główny dyrektor.

Sheldonie, pierwsze zadanie dla ciebie - w wolnej chwili prosiłbym cię o zmianę oprawy graficznej naszej strony głównej. Z góry dziękuję ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Prace funkcjonalne nad systemem Dziennika Ustaw zostały zakończone.

Wszelkie propozycje, błędy czy zażalenia są mile widziane.

Jeżeli nie posiadasz uprawnień do dodawania praw w danej kategorii, a uważasz, że powinieneś je posiadać, zgłoś się do NKI, najlepiej tutaj: Wnioski i prośby NKI.

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Komisja Wykonawcza dla Serwisów Internetowych II FN

Aktualizacja:

+ Napisano cały kod strony serwisów od początku, aby łatwiej było wprowadzać zmiany i poprawki

+ lepszy system routingu (wszelkie adresy zostają takie same jak dotychczas)

+ Dodano widoczność do głosowa (Tworząc głosowanie można wybrać głosowanie prywatne, które będzie widoczne tylko, dla grupy, dla której zostało stworzone)

- usunięto świergot (tymczasowo)

- usunięto statystyki (tymczasowo)

- usunięto panel administratora (w którym nic nie było, tymczasowo)

+ dodano nowe profile użytkownika [prace nadal trwają] (Profil Henryk Ziemiański, dla podglądu)

+ dodano profile państw w strukturach II FN [prace nadal trwają] (Profil Muratyki, dla podglądu)

+ dodano profile instytucji [prace nadal trwają] (Skwer Północy, dla podglądu)

+ mniejsze poprawki błędów i zabezpieczeń

+ zmieniono wszystkim, krótką nazwę użytkownika na @FN{ID użytkownika} (wcześniejszy błąd pozwalał ustawić pustą nazwę)

 

Wszelkie błędy, sugestie lub opinie mile widziane.

  • Lubię to 1
  • Kocham to! 2
Opublikowano

Wow! Świetna robota! Wygląda to naprawdę fajnie i działa świetnie.

Chciałbym jeszcze zapytać o kwestię instytucji. Czy będzie można zmienić ich opis i ewentualnie dodać logo? Czy zostaną one wpisane do Ewidencji Instytucji? Czy w planach jest ich umieszczenie na profilu użytkownika?

piotr@mail.vox

image.png.c1a42a2791c001105e2315f333dc6455.png100464293790614696.png 1021.png 

Opublikowano
15 godzin temu, Piotr Jankowski napisał:

Wow! Świetna robota! Wygląda to naprawdę fajnie i działa świetnie.

Chciałbym jeszcze zapytać o kwestię instytucji. Czy będzie można zmienić ich opis i ewentualnie dodać logo? Czy zostaną one wpisane do Ewidencji Instytucji? Czy w planach jest ich umieszczenie na profilu użytkownika?

Wspaniałe pytania ?? otóż nie wiem ? 

Docelowo instytucje będą dodane, zmiana opisu i logo również będzie dodana jednak w najbliższym czasie. Co do informacji w profilu jest to kwestia otwarta.

  • Kocham to! 1
Opublikowano

Aktualizacja:

+ automatyczne dodawanie nowych uzytkowników do strony głównej (przy wejsiu na strone nordaty)

+ dodano liste instytucji, w których się pracuje, do profilu użytkownika

+ dodano listę pracowników do profilu instytucji

+ dodano możliwość zmiany logo oraz opisu instytucji przez właściciela

 

  • Kocham to! 2
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
37 minut temu, Sheldon Anszlus Lovelace napisał:

Aktualnie siłę głosu, można podejrzeć w profilach na stronie głównej, proszę o zweryfikowanie. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia, że jego zdaniem, wartości są błędne, proszę o informację.

Przykładowy profil

 

A nie miało tam być jeszcze mnożnika? Wiesz, "v-wyborcy" itd.

Opublikowano
3 godziny temu, Waksman napisał:

A nie miało tam być jeszcze mnożnika? Wiesz, "v-wyborcy" itd.

Tak, mnożnik będzie, jednak dopiero przy głosowaniach. Siła głosu, to jest ta, która właśnie wyliczam, a według niej, jako wizualny aspekt, będzie wyświetlana liczba w przeliczeniu na mieszkańców.

 

W głosowaniu, będzie zapisywana informacją ile v-wyborcow bierze udział, ile osób jest uprawnionych do oddania głosu i wyliczenie sumy ich siły wyborczej. Według tych informacji, v-wybircy będą dzieleni na siłę głosu.

 

Chyba jeszcze nie ma informacji ilu "nas" jest?

Opublikowano
21 minut temu, Sheldon Anszlus Lovelace napisał:

Chyba jeszcze nie ma informacji ilu "nas" jest?

No nie, jeszcze nie. Teoretycznie do 13 lutego prowincje mają czas. Na razie tylko Muratyka i Westland podały jakiekolwiek dane, czekamy na Kirianię...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Aktualizacja:

- usunięto możliwość logowania przez stronę główną (nordata.pl)

+ ustawiono wspólną sesję dla strony i forum (możliwość taka powstała dzięki certyfikatowi SSL, który został zakupiony przez @Waksmanjakiś czas temu)

+ naprawiono wyliczanie siły głosu dla użytkowników, którzy mają dodane legalne klony

 

  • Kocham to! 1
Opublikowano

Myślę, że zmiany polepszą nieco wizerunek forum. 

Jego Ekscelencja mgr. net Henryk  Tymoteusz Ziemiański-Wieniawa OSI 

Arcybiskup achkovski  

Generalny Gubernator Państwa Kościelnego Rotria 

Hrabia Bari 

Baron Andalo 

Kawaler Imperium Kiryjskiego herbu Ziemianin 

101005704499835679_t.png.bc071a3c5ce1755f8295c1aadb75cf4c.png

1260.png

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, Oliwier Dymarski napisał:

Jak taka czysto techniczna zmiana może polepszyć wizerunek forum?

Jeśli przez "wizerunek" rozumiemy postrzeganie forum przez ludzi, to takie ułatwienia w postaci np. braku konieczności logowania się osobno na stronie i na forum definitywnie polepszają nasz wizerunek.

  • Lubię to 1

 podpis: Leonid Repulijski
Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Opublikowano
4 godziny temu, Oliwier Dymarski napisał:

Jak taka czysto techniczna zmiana może polepszyć wizerunek forum?

Jest to wyższy poziom integracji naszych systemów informatycznych. Jeśli to nie polepsza wizerunku naszego forum, to nie wiem co może to zrobić.

99792411588297495.png

Bolesław Kirianóo von Hohenburg de la Sparasan
w Winkulii jako Mikołaj III

101005704499837848.pngUżytkownik StemplaObywatel KirianiiWierny Przenajświętszego Kościoła KiryjskiegoAntykomunista

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...