-
0 votesZrealizowano
Zmiana nazwy działu i nadanie statusu moderatora
Szanowna Administracjo,
proszę o zmianę nazwy działu "Luftromanow" na "Aeropark Nandaf" oraz uczynienie mnie moderatorem w tym dziale.
Nowa o dziale: https://forum.nordata.org/forum/388-luftromanow/
Swoją prośbę motywuję chęcią kontynuowania działalności firmy w II FN.
-
0 votesZrealizowano
Wniosek o utworzenie podddziału
Wnioskuję o utworzenie w dziale Gospodarka poddziału Telewizji Nordackiej.
-
0 votesOczekuje
Wniosek o wykonanie Ukazu
W związku z opublikowaniem Ukazu PRM 01/IV/26 ws. nałożenia statusu persona non grata proszę o modyfikację uprawnień na forum tak, żeby osoby wymienione w dokumencie nie mogły wyświetlać działu IV Republiki Muratyki, ani publikować nań jakiejkolwiek zawartości.
DW: @Kamiljan de Harlin
-
0 votesOczekuje
Wniosek o stworzenie papierka
Pan @August de la Sparasan, który zgodnie z Rozporządzeniem Premiera Federacji Nordackiej ws. powołania Rzecznika Rządu pełni rolę Rzecznika Rządu potrzebuje papierka do oficjalnych pism i dokumentów, da się to ogarnąć w miarę szybko?
-
0 votesOczekuje
Wniosek o stworzenie działu
Proszę o stworzenie działu "IX kadencja" w dziale "Archiwum Kongresu" - https://forum.nordata.org/forum/498-archiwum-kongresu/
-
0 votesZrealizowano
Wniosek o dział
Zwracam się z wnioskiem o dział o tutaj - https://forum.nordata.org/forum/98-iv-republika-muratyki/ - o nazwie "Muratyckie Konsorcjum Informatyczne", z kolorkiem kategorii (jakikolwiek) oraz obrazem działu:
-
2 votesOczekuje
Odnowa Rzeszy Arcyksiążęcej Learvén
Dzień dobry,
jako techniczny reprezentant Rady Regencyjnej Rzeszy Arcyksiążęcej Learvén kieruję do Nordackiej Unii Informatycznej prośbę o przyjęcie do systemów informatycznych Nordaty odrodzone Learvén w poczet Państw fabularnych.
RAL zamierza pielęgnować i chronić przed zapomnieniem dziedzictwo oraz historię I Rzeszy Książęcej Learvén, Cesarstwa Learvén oraz Rzeszy Arcyksiążęcej Dalerii. Utrwalenie śladów tych państw jest szczególnie ważne, ponieważ Learvén to państwo założycielskie Unii Trzech Narodów oraz I Federacji Nordackiej (jako Daleria). W ramach Rzeszy Książęcej Learven powstała Socjalistyczna Republika Volkianu - dawna prowincja Learvén, dzisiejsza część Związku Winkulijskiego. Bliska mojemu serca Doctrina przez wiele miesięcy pozostawała integralną częścią Volkianu, a co za tym idzie - Learvén.
Terytoria Learvén przez lata były zapomniane. Nawet w czasach istnienia Dalerii, jej położenie nie było do końca jasne. Wiemy o Learvéńskich Wyspach Popiołu, Doctrinie i Azymutii Learvéńskiej. Ale ziemie Volkianu zostały w czasach Związku Winkulijskiego zrobione od nowa, pewnie z powodu zapomnienia o istniejących w czasach Dalerii mapach Volkianu. Dokładne położenie Dalerii nie zostało nigdy określone, mimo że znaliśmy mapę samej Dalerii. Nie wiadomo było, jak umiejscowić ją na mapie v-świata, względem reszty państw.
Aby zachować spójność narracyjną i logiczność historii przedinternetowej, postanowiłem, że Learvén powinno znajdować się jak najbliżej Volkianu oraz Doctriny. Niestety, będzie to wymuszać rezygnację z pogody zbliżonej do realowej Francji na rzecz norweskiej pogody.
Learvén potrzebuje w ramach NUI:
własnego działu w kategorii Państwa fabularne z poddziałami: Rozmowy ogólne Władza Arcyksiążęca Gwardia Learvén Terytorium Koronne Ziemie Calradzkie Księstwo Efrodrii własnej sekcji w Dzienniku Prawnym z podkategoriami: Dekrety Arcyksiążęce Ustawy Dietheru wpisu w Ewidencji Instytucji.
-
0 votesZrealizowano
Dział
Proszę dodać dział Heroldia
w dziale: https://forum.nordata.org/forum/748-dwór-jego-królewskiej-mości/
-
0 votesZrealizowano
Ustawienie ikony dla działu NUI
Prosze ustawić tą ikonę dla działu Nordackiej Unii Informatycznej na forum:
https://kustosz.stempel.org.pl/1190/101005704499835908.png
-
0 votesZrealizowano
Zmiana nazwy
Szanowna Administracjo,
Proszę o zmianę mojej nazwy użytkownika na "Henryk Ziemiański-Wieniawa".
Z wyrazami szacunku,
abp. Henryk Ziemiański-Wieniawa OSI
-
0 votesZrealizowano
Zmiana nazwy
Proszę o zmienienie sekcji Systemu Zgłaszania Próśb i Projektów o nazwie "Nordackie Konsorcjum Infomatyczne" na "Nordacka Unia Informatyczna"
Pozdrawiam
-
0 votesZrealizowano
Brakująca ranga
Proszę o nadanie mi rangi Obywatel na forum.
Pozdrawiam.
-
0 votesZrealizowano
Ustawienie ikonki
Proszę o ustawienie tej ikony:
https://kustosz.stempel.org.pl/1190/101005704499831651.png
w tym dziale:
https://forum.nordata.org/forum/762-folksguarde/
-
1 voteZrealizowano
Utworzenie działu
Proszę o utworzenie działu: Królewskie Stołeczne Miasto Kanugard
w dziale https://forum.nordata.org/forum/743-korona-św-szymona/
i ustawienie dla nowego działu następującej ikonki: https://kustosz.stempel.org.pl/1190/101005704499830850.png
-
1 voteZrealizowano
Przeniesienie działu
Proszę przenieść ten dział: https://forum.nordata.org/forum/773-siódma-rocznica-powstania-wielkiego-księstwa-winkulii/
tutaj: https://forum.nordata.org/forum/769-archiwum/
-
0 votesZrealizowano
Prośba o dział dla Zielonego Kościoła
Szanowna Rado,
Proszę o utworzenie działu dla Zielonego Kościoła - organizacji religijnej. Najlepszym miejscem dla niego będzie chyba dział Komarchii Nordackiej, skoro swoją siedzibę ma tam Archidiecezja Achkovska.
Następnie proszę o przeniesienie do nowego działu tego wątku:
Buzi w czółko mwah
-
0 votesOdrzucono
Naprawienie wysyłania postów na forum - c.d.
Szanowna Administracjo,
niestety, sukces został ogłoszony za wcześnie. W dniu dzisiejszym, wysyłanie posta z telefonu zajęło mi 10 minut - przy dobrej jakości połączenia internetowego.
Proszę o przyglądnięcie się tej sprawie jeszcze raz i rozwiązanie problemu na dobre, a nie jedynie na chwilę.
-
0 votesOdrzucono
Naprawienie wysyłania postów na forum
Szanowna Administracjo,
proszę o naprawienie problemu polegającego na tym, że podczas próby wysłania posta z telefonu, strona "mieli się" przez kilkanaście minut, zanim post zostanie wysłany. Dzisiaj takie "mielenie" zdarzyło mi się nawet podczas edycji posta na komputerze.
Problem jest powszechnie znany i był zgłaszany przez różne osoby kanałami pozaforumowymi. Zdecydowanie czas już nadać tej sprawie oficjalny bieg.
Dla jasności - proszę o realne rozwiązanie tego problemu u samych jego przyczyn. Próbowałem już różnych "dobrych rad" typu czyszczenie cookies, czyszczenie pamięci przeglądarki itp. - bez pozytywnych skutków.
-
0 votesZrealizowano
Ikona dla działu
Prosze o ustawienie na ikonę działu Winkulijskie Towarzystwo Geograficzne herbu widocznego pod tym linkiem.
-
0 votesZrealizowano
Nowy dział
Proszę stworzyć nowy dział: "Winkulijskie Towarzystwo Geograficzne" w dziale Kultura w Winkulii.
@Pracownik NKI
-
1 voteZrealizowano
Wniosek o kilka zmian
Szanowne Konsorcjum!
Zwracam się z uprzejmym wnioskiem o naprawę Nandyjskiego Dziennika Ustaw tj. zmianę dotychczasowych zakładek na następujące:
1)Konstytucja Imperium Nandyjskiego,
2) ukazy,
3) ustawy,
4) umowy międzynarodowe,
5) akty wykonawcze,
6) prawo lokalne,
7) prawo zwyczajowe.
Proszę także o zmianę logo na forum na to sprzed żałoby, bowiem ta jak dobrze pamiętam się skończyła.
-
1 voteZrealizowano
LINK INTEGRACYJNY
@Szef NKI@Pracownik NKIProszę o wygenerowanie linku integracyjnego ISM dla Winkulii.
-
0 votesZrealizowano
Uchwała Kongresu ws. wprowadzenia żałoby narodowej
Kongres II Federacji Nordackiej
Umiłowany Spikerze,
w związku ze śmiercią Prezydenta Harlina chciałbym zgłosić pod obrady niniejszy projekt uchwały:
Artykuł 1
W związku ze śmiercią Prezydenta II Federacji Nordackiej Kamiljana de Harlina, zasłużonego męża stanu, współtwórcy ładu federacyjnego i strażnika jedności narodowej, ogłasza się żałobę narodową na terytorium całej II Federacji Nordackiej.
Artykuł 2
Żałoba narodowa obowiązuje od dnia uchwalenia niniejszej uchwały, przez następne 7 dni. Zobowiązuje się administrację forum do zmiany loga w nagłówku strony na czarno-białe ze wstążką w czasie trwania żałoby.
Artykuł 3
Kongres składa wyrazy głębokiego współczucia rodzinie, współpracownikom i obywatelom II Federacji, dla których śmierć Prezydenta Kamiljana de Harlina stanowi niepowetowaną stratę.
Artykuł 4
Uchwała wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.
DW: @Spiker
-
0 votesZrealizowano
Zmiany w Imperium Nandyjskim
Szanowna Administracjo,
bardzo proszę o następujące zmiany w działach Imperium Nandyjskiego:
1/ usunięcie pustego działu "Gospodarka".
2/ zmianę nazwy działu "Geografia i demografia" na "Regiony".
3/ podpięcie działu "Starobrodria" pod nowoutworzony dział "Regiony".
4/ usunięcie pustego działu zniesionej dziś instytucji "Cesarska Służba Bezpieczeństwa".
5/ Utworzenie poddziału "Akty prawne" w dziale "Niebiański Pałac".
6/ Przyznanie mi uprawnień moderatorskich w działach Imperium Nandyjskiego, żebym mógł je uporządkować, gdyż zrobił się tam niezły burdel.
Z poważaniem
Andrzej Płatonowicz Ordyński, Regent Nan Di
-
0 votesZrealizowano
Zmiana nazwy działu
Szanowna Administracjo,
Proszę o zmianę nazwy działu "Imperium Anxi" na "Starobrodria".
