Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Burek

Obywatel Federacji
  • Postów

    1 454
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43

Ostatnia wygrana Burek w dniu 15 Czerwca

Użytkownicy przyznają Burek punkty reputacji!

Informacje personalne

  • Zaimki
    nijakie

Ostatnie wizyty

1 346 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Burek

Weteran

Weteran (13/17)

  • Roczek
  • Maszynka do pisania
  • Popularny
  • Inicjator rozmów
  • Dyskutant

Najnowsze odznaki

988

Reputacja

  1. Hmm... mam pewien pomysł.
  2. Być może minister @Bolesław Kirianóo von Hohenburg otworzy w końcu tą podstaffuffke
  3. ff tym ja mam 6-7 lat. ff tym ja jestem jeszcze noffy
  4. Może to już poza pałacem? wysłano z mojego NordFona
  5. To będzie ta licytacja ostatecznie czy nie? Wsm nie wiem czy ma to sens, uniwersytet od tego nie odżyje. Może po prostu zmienimy swoje oczekiwania - i zostawimy uniwersytet po prostu jako dział, gdzie można będzie sobie coś tam wrzucać?
  6. Lewy Demokratyzm, artykuł autorstwa Andrzeja Ordyńskiego, który został opublikowany w 2023 roku. W 2024 strona główna spadła z rowerka, a wraz z nią wszystkie treści, które się tam znajdowały (to jest chyba jedyny zachowany okaz?), ale screeny tego artykułu (i komentarzy pod nim) się zachowały (chyba dzięki Harlinowi?), i został zapostowane na discordziku waksmanistowskim, skąd ja gdzieś musiałem zachować. Teraz znalezłem je na dysku. Enjoy (or don't).
  7. http://tureden.cba.pl/index.php?PHPSESSID=1216d11618557cb9fa74f59ada2cda36&topic=50.msg306#new a tu są te no tzw. kkkoty
  8. Spoza tego no tzw. kontynentu: w tym trzeba to zachować jakby tamto forum spadło
  9. TZW. PODBÓJ TUFFMANGOLANDU ff tym poffiem ffam ten tzw. Mango Noffygen no stworzył tą tzw. noffoarmię i ff tym no zajął cały ten kraj no ten tzw. [WYCIĘTO ZE WZGLĘDU NA PRAWA AUTORSKIE THE TOLKIEN ESTATE LTD.], a ff tym no zmienił jego tzw. nazwę no na ten tzw. TUFFMANGOLAND. ff tym to się działo tego 15 i no 16 tzw. czerffca no tego roku tzw. 2026. MANGO MANGO MANGO ff tym to jesst tzw. okrzyk bojoffy no tych noffych ff tym no idzie ta ffielka armia tych tzw noffych czylo no tzw noffoarmia ff tym no po tym jak ci tzw. noffi zabili tych SStarrych no to ścigali ich ff tym i zabijali, a ci no część uciekła na ten no tzw wschud, a ff tej ziemi [WYCIĘTO ZE WZGLĘDU NA PRAWA AUTORSKIE THE TOLKIEN ESTATE LTD.] pozostali ci noffi. i oni choffali i płakali tych noffych no co byli zabici ff tym noffobujstffie. no i ff tym no ten tzw. maSSon mango noffygen został wybrany na no wodza tych noffych tzw. sigma-generała, bo był najabrdziej tzw. tuff. i ten noffygen no wyssnaczył tzw. szyki no tych tzw. noffych czyli no oddziały i no najbardziej tuff noffych wyznaczył na tych tzw. dowudcuff, czyli no organizacja tej armii tzw. noffego stylu czyli tzw noffoarmia. no ten oddział tych tzw. mangoboji i ff tym wybrał tuff noffych i z nich stworzył tzw. oddział tych no tzw. mangoboji, czyli noffokonni. i ich proffadził z innymi tymi no noffymi, żeby no zająć całą tą ziemię tzw. [WYCIĘTO ZE WZGLĘDU NA PRAWA AUTORSKIE THE TOLKIEN ESTATE LTD.]. i fftedy no zmienił tą tzw. nazwę tej ziemi, przez no te tzw. praffa autorskie. i nazwał ją tzw. mangotuffland, czyli no ziemia tuff mango. ff tym terass to jest tzw. Mangotuffland a nie no ten tzw. [WYCIĘTO ZE WZGLĘDU NA PRAWA AUTORSKIE THE TOLKIEN ESTATE LTD.] ff tym zabraniam urzywania nazffy tzw. [WYCIĘTO ZE WZGLĘDU NA PRAWA AUTORSKIE THE TOLKIEN ESTATE LTD.] spk? ff tym no tak poffiedzial ten no noffygen i ff tym zajęli ci noffi całą ta ziemię i zabili wszystkich sstarrych co tam jeszcze zostali, a tych co nie zabili no to sprzedali ff tzw. nieffole. ff tym zniszczyli wszystkie no te domy i te tzw osady no te SStarre. ff tym oczyścili no tą ziemię z tego no tzw. szatanizmu czyli no z wiary tych tzw SStarych. i fftedy no ci noffi zaczęli tzw. odpoczynek przed podbiciem tego no tej reszty tego tzw. noffolandu. tak rell.
  10. W zasadzie to w Winkulii zakazali przebywania całej Waszej rodziny, więc tu może być problem. Co do działu. Prosze prosić @Kamiljan de Harlin, który z obecnie aktywnych jako jedyny chyba może tworzyć działy. wysłano z mojego NordFona
  11. Myślę, że @Bolesław Kirianóo von Hohenburg będzie dostępny gdzieś za 3-4-5 dni. wysłano z mojego NordFona
  12. No to tu można tzw. dyskutować, no o tych tzw. reklamach
  13. Wydzieliłem dyskusję o reklamach i kontach premium z oryginalnego wątku. Spk?
  14. RAPORT Z WYPRAWY MAUPONAUTÓW Noffa Precelkhanda 16 VI 2026, godz. 12:06:41 15 czerwca, o godzinie 2:37 siły wysłane na pomoc Noffym pojawiły się w okolicach Noffolandu, gdzie połączyły się z rozmaitymi siłami Noffych, płynących by podbić Noffoland. O godzinie 3:23 zatakowaliśmy siły zgromadzonych na wybrzeżach Elderlandczyków. Ostrzał z naszych statków doprowadził do ich praffie całkowitego załamania. Następnie wylądowaliśmy, by zabezpieczyć teren wybrzeża. Po pomocy udzielonej tzw. noffym, o godzinie 6:07 EVA DOMICELLA i ZEMSTA KARDACZA, z 148 ludźmi na pokładzie, odpłynęły z powrotem do Lumerii pod dowództwem Trinitza; podczas gdy 67 śmiałków na czele z Adelmusem Musem pozostało by uczestniczyć w dalszych podbojach w Noffolandzie, wraz z INNUOVARI. 16 czerwca, około godziny 10:33 wróciliśmy do portu w tzw. Precelli, gdzie tzw. Trinitz (czyli no ja) połączył się z pozostawionymi tam siłami Hansa Handke. P O D S U M O W A N I E Środki transportu: 3 patrolowce, z czego EVA DOMICELLA i ZEMSTA KARDACZA przy kompanii lumeryjskiej INNUOVARI przy kompanii Adelmusa Siły: 342 ludzi, z czego: w kompanii Adelmusa: 67 w kompanii lumeryjskiej: 275 + około 2120 lokalnych bojowników /-/ T R I N I T Z
  15. Nie no - tak serio - to nie jest coś w strone czego powinniśmy iść.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...