Skocz do zawartości

Albert Fryderyk de Espada

Mieszkaniec
  • Postów

    2 984
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    204

Ostatnia wygrana Albert Fryderyk de Espada w dniu 18 Sierpnia 2025

Użytkownicy przyznają Albert Fryderyk de Espada punkty reputacji!

O Albert Fryderyk de Espada

Numer Identyfikacji Obywatela

  • NIO
    2908210003

Ostatnie wizyty

Osiągnięcia Albert Fryderyk de Espada

Większy Mistrzunio

Większy Mistrzunio (15/17)

  • Roczek
  • Maszynka do pisania
  • Popularny
  • Yobel Niedoceniany Świr 2021 Unikat
  • Miesiąc później...

Najnowsze odznaki

1,2 tys.

Reputacja

  1. Wraz z Roztopami powraca coś, bez czego trudno wyobrazić sobie marcowe świętowanie. W ramach Schmelzfest 1926 ponownie zabrzmi echo rogów myśliwskich, a w kotlinach i na zboczach zaroi się od śladów w śniegu. Tak jest, Drodzy Państwo — Polowanie w Kotlinie 1926 nadchodzi! Od 2 do 14 marca (w założeniach, bo jak to na łowach bywa natura potrafi zaskoczyć) zapraszam wszystkich śmiałków do wspólnej przygody. Każdy z Was stanie przed wyborem swojej drogi. Czy zostaniesz czujnym Tropicielem, który czyta ślady jak otwartą księgę? Zrównoważonym Łowcą, gotowym na każde wyzwanie terenu? A może Strzelcem wyborowym, którego celność budzi respekt w całej kotlinie? Plansza znów rozciągnie się przed wami: łąki, lasy, góry i rzeki. Każde pole to szansa. Każda tura, każdy rzut może zawarzyć o sukcesie. Dwa razy dziennie los splatać się będzie z Waszą narracją, a gdzieś pomiędzy drzewami czaić się może nawet Legendarna Zwierzyna… Ale Polowanie w Kotlinie to nie tylko punkty i trofea. To opowieści tworzone turę po turze. To niepewność, czy zwierzyna nie umknie w ostatniej chwili. To duma z udanego strzału. To rywalizacja ale i wspólna zabawa, która od lat buduje klimat Roztopów. Zwycięży ten, kto zgromadzi najwięcej punktów za łowy i za fabułę. Bo w Edelweiss liczy się nie tylko rezultat, lecz także odbyta historia. Dla każdego uczestnika przewidziana jest nagroda lecz tylko jedna osoba zostanie tegorocznym łowczym kotliny. Zapisy przyjmowane są na bieżąco do rozpoczęcia polowania. Wystarczy zgłosić swój udział i zadeklarować klasę postaci. Do zobaczenia na szlaku!
  2. Jako iż rezygnuję z działalności w Muratyce rezygnuję również z pozycji trenera naszej reprezentacji. Bilans zwłaszcza w ostatnim sezonie nie zachwyca ale zespół ma dalszy potencjał by rywalizować przynajmniej o środkową ligę mikroświata. Tak więc jeżeli ktoś z @Mieszkaniec Muratyki miałby chęci przejąć nasz zespół to proszę o kontakt z ojcem organizatorem @Heinz-Werner Grüner. W przeciwnym wypadku po tym sezonie reprezentacja Muratyki ponownie zniknie z rozgrywek międzynarodowych.
  3. Szanowny Panie Prezydencie, Niniejszych pragnę zrzec się obywatelstwa II Federacji Nordackiej oraz IV Republiki Muratyki wraz ze wszystkimi pełnionymi jeszcze przeze mnie urzędami publicznymi. Z wyrazami szacunku, Pierwotnie miał tu być jakiś nudny i ciągnący się jak flaki wywód na pożegnanie ale raczej się obejdzie i to musi wystarczyć . Dobrze było być praktycznie nieprzerwanie na tym forum nie ważne jaka ono miało nazwę od prawie pięciu lat no ale czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają więc i ja musiałem zdecydować się na zmianę zwłaszcza iż z upływem kolejnych miesięcy czy nawet lat coraz mniej rzeczy trzymało mnie tutaj zostawiając tą pierwszą dla jakiej w ogóle tu jestem jako ostatnią jaka mi pozostała. Mam tylko jedną małą prośbę na odchodne... Nie rozpierdolcie od razu na następny dzień państewka jakie sobie budowałem przez lata. Niezbyt to okazały obiekt więc nawet jak zniknie to pewnie nikt nie zauważy. Tylko beze mnie to już w zasadzie będzie koniec Koribi ale czasem trzeba zostawić coś za sobą co potrafi dość mocno ciążyć by móc ruszyć dalej. Tak więc jakby ktoś jeszcze czegoś potrzebował wiecie jak mnie znaleźć i jeżeli będzie możliwe to zawsze pomogę jak tylko będę mógł.
  4. Przede wszystkim pragnę na wstępie jako gospodarz podziękować wszystkim uczestnikom za uczestnictwo w rajdzie, niewiele brakowało aby dorównać wynikowi z pierwszego rajdu w Muratyce lecz nie ma na co narzekać zwłaszcza że przedstawiciele kontynentu północnego zjawili się nade licznie nie wiem czy nie jeden z liczniejszych występów Nordaczcykow w historii RMAW. Szczególne gratulacje dla @Orjon za zaciętą walkę do praktycznie samego końca oraz @Daniel Krak za chyba pierwsze podium w karierze (więc proszę mi nie zaniżać oceny mojego rajdu ). Oczywiście podziękowania dla ojca organizatora @Heinz-Werner Grüner za możliwość tworzenia takich wydarzeń u nas. W tym roku na szczęście udało się obejść bez zbędnych komplikacji jakie trapiły nas dwa lata temu tak więc wszystko się udało i na prawdę jako gospodarz mogę być dość zadowolony z rezultatu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...