Szanowni państwo, instytucja jaką jest STAR Labs wraca do nas na bumerang, co jakiś czas ginąc w odmętach historii by potem ponownie wracać.
Przez niespełna cztery lata istnienia STAR Labs osiągnęło znaczące postępy w takich dziedzinach jak: fizyka atomowa, astronomii, robotyki, mechatroniki oraz wielu więcej.
Siedziba Instytutu STAR Labs w Eihenbergu
Tak jak wspomniałem przeszło dwa lata temu podczas otwarcia nowego ośrodka STAR Labs w Eihenbergu:
Obecnie STAR Labs przechodzi niemalże pełny reset ponieważ wiele projektów prowadzonych przez instytut zaginęło gdzieś w odmętach historii i wiedza o nich przetrwała jedynie w głowach nielicznych tu osób.
Dzięki Inicjatywnie pana @Grzegorz Szarak oraz wykopaniu starego projekty wznawiamy projekt budowy pierwszej w Koribi elektrowni jądrowej i korzystając ze wsparcia szanownych panów @Waksman oraz @Piotr Romanow jestem przekonany iż już wkrótce ujrzymy tego efekty.
Teraz kiedy główna siedziba STAR Labs w Eihenbergu została ponownie otwarta przechodzimy do działania a założyciel i główny fundator STAR Labs ŚP Eobard Harrison Wells będzie mógł być dumny z tego co osiągniemy dzięki jego pracy.
Eobard Harrison Wells
Teraz kiedy w Muratyce działają takie osoby jak pan @Damiano á-la-Triste oraz @Grzegorz Szarak którzy mają z pośród nas największe doświadczenia jeżeli chodzi o astronomie i astronautykę może uda nam się wskrzesić razem Muratycką Agencję Kosmiczną jak i Koribijskie Obserwatorium Astronomiczne (które chciałbym widzieć w strukturach STAR Labs) które kiedyś prężnie współpracowały wraz ze STAR Labs czego efektem była np. grafika przedstawiająca nasz rodzimy układ planetarny.
Wyżej wspomniany Auriański Układ Planetarny
Tak czy owak, szanowni państwo, STAR Labs wraca.