Skocz do zawartości
  • NordFind — Federalna Wyszukiwarka
    Wpisz frazę, aby zobaczyć podpowiedzi.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miejsce na dyskusję w kontekście opublikowanego komunikatu.

  • Lubię to 2

15173543_Symbole_b3Fstw.png.e11e872a1d6dc8abb4a2b65b8439dc0b.pngArcydemon wojny, Khorne, wybuchł tak wielkim gniewem na moje proroctwa, że sama jego aura wściekłości wgniotła mnie z impetem w ziemię. Siła uderzenia była tak potężna, że przebiłem się na samo dno lądolodu, na którym stoi stolica Imperium Chaosu. Odnalazłem się wówczas w lochach Khorna, gdzie orędownicy pokoju, spokoju i przyjaźni byli doprowadzani do obłędu niewyobrażalnymi torturami. Widziałem cele więzienne zbudowane z czystej energii nienawiści, w których wszystkie kąty miały więcej niż 180 stopni, a i tak tworzyły jakimś cudem zamkniętą przestrzeń. Samo patrzenie na te oszalałe struktury wywoływało we mnie niewyobrażalne cierpienie, nie wspominając o rzeczach, którym poddawani byli osadzeni - na samo ich wspomnienie skręcam się z bólu.

antipixel_fuckai.png.2234e8406de189745750e93caba1159e.png

Opublikowano

Reakcje na posty możemy przekonwertować na MyBB jak weźmiemy tego plugina.

https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=1684

Połączone konta też da się zrobić, więc obsługa legalnych klonów też by była. 

https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=408

Wzmianki też da się przekonwertować jak weźmiemy plugin. 

  • Lubię to 1

15173543_Symbole_b3Fstw.png.e11e872a1d6dc8abb4a2b65b8439dc0b.pngArcydemon wojny, Khorne, wybuchł tak wielkim gniewem na moje proroctwa, że sama jego aura wściekłości wgniotła mnie z impetem w ziemię. Siła uderzenia była tak potężna, że przebiłem się na samo dno lądolodu, na którym stoi stolica Imperium Chaosu. Odnalazłem się wówczas w lochach Khorna, gdzie orędownicy pokoju, spokoju i przyjaźni byli doprowadzani do obłędu niewyobrażalnymi torturami. Widziałem cele więzienne zbudowane z czystej energii nienawiści, w których wszystkie kąty miały więcej niż 180 stopni, a i tak tworzyły jakimś cudem zamkniętą przestrzeń. Samo patrzenie na te oszalałe struktury wywoływało we mnie niewyobrażalne cierpienie, nie wspominając o rzeczach, którym poddawani byli osadzeni - na samo ich wspomnienie skręcam się z bólu.

antipixel_fuckai.png.2234e8406de189745750e93caba1159e.png

Opublikowano

Jak wybierzemy MyBB to skaczę z mostu w Westlandzie. To znaczy, to bym powiedział, gdyby nie fakt, że prowadząc RESEARCH natknąłem się na to:

image.png

Jeśli jest to real, no to imo MyBB. Jeśli nie, to nie plz Jahwe nie tylko nie MyBB, weźmy PhpBB, już chociażby z względów prestiżowych, jeśli z żadnych innych. Był teraz okres kiedy dosłownie chyba żadna mikronacja nie używała MyBB (??), co zostało przełamane przez pojawienie się Bialenii, ale ona tradycyjnie (słowo klucz - tylko przez tradycję się teraz chyba wybiera ten silnik) była na nim, więc ig już tak zostało. W sumie oba silniki mają w miarę okej społeczność modderów, a przynajmniej miała kilka lat temu kiedy bardziej w tym siedziałem. Poza tym uważam, że Muratyka musi być zniszczona.

  • Lubię to 2

99792411588297495.png

Bolesław Kirianóo von Hohenburg de la Sparasan
w Winkulii jako Mikołaj III

101005704499837848.pngUżytkownik StemplaObywatel KirianiiWierny Przenajświętszego Kościoła KiryjskiegoAntykomunista

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Opublikowano
5 minut temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał(a):

Jak wybierzemy MyBB to skaczę z mostu w Westlandzie. To znaczy, to bym powiedział, gdyby nie fakt, że prowadząc RESEARCH natknąłem się na to:

image.png

Jeśli jest to real, no to imo MyBB. Jeśli nie, to nie plz Jahwe nie tylko nie MyBB, weźmy PhpBB, już chociażby z względów prestiżowych, jeśli z żadnych innych. Był teraz okres kiedy dosłownie chyba żadna mikronacja nie używała MyBB (??), co zostało przełamane przez pojawienie się Bialenii, ale ona tradycyjnie (słowo klucz - tylko przez tradycję się teraz chyba wybiera ten silnik) była na nim, więc ig już tak zostało. W sumie oba silniki mają w miarę okej społeczność modderów, a przynajmniej miała kilka lat temu kiedy bardziej w tym siedziałem. Poza tym uważam, że Muratyka musi być zniszczona.

A jak będzie wyglądać po aktualizacji no te forum sam nie wiem, i jak będzie przebiegła no ta migracjawszystkich danych do nowej wersji. W tym masz rację że musi być zniszczona IV Rep. Muratyki. #SlavaRuchTŚK! #SlavaNORDATAiWINKULIA! #SlavaTrakatatNUI5.0!

  • Lubię to 2
  • Kocham to! 1

IIFNiWINKULIA.png.e9b98fe047a341513aad566a14bc8dea.png

Opublikowano

@Bolesław Kirianóo von Hohenburg natomiast z drugiej strony: https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=2613406

nie ma konwertera z Invision Community 4.X na phpBB. Musielibyśmy napisać własny. 

  • Lubię to 1
  • Smuteczek 1

15173543_Symbole_b3Fstw.png.e11e872a1d6dc8abb4a2b65b8439dc0b.pngArcydemon wojny, Khorne, wybuchł tak wielkim gniewem na moje proroctwa, że sama jego aura wściekłości wgniotła mnie z impetem w ziemię. Siła uderzenia była tak potężna, że przebiłem się na samo dno lądolodu, na którym stoi stolica Imperium Chaosu. Odnalazłem się wówczas w lochach Khorna, gdzie orędownicy pokoju, spokoju i przyjaźni byli doprowadzani do obłędu niewyobrażalnymi torturami. Widziałem cele więzienne zbudowane z czystej energii nienawiści, w których wszystkie kąty miały więcej niż 180 stopni, a i tak tworzyły jakimś cudem zamkniętą przestrzeń. Samo patrzenie na te oszalałe struktury wywoływało we mnie niewyobrażalne cierpienie, nie wspominając o rzeczach, którym poddawani byli osadzeni - na samo ich wspomnienie skręcam się z bólu.

antipixel_fuckai.png.2234e8406de189745750e93caba1159e.png

Opublikowano
3 minuty temu, Elisa von Rozmarinowa napisał(a):

W tym jest jakiś zamiennik no tej Invasion Community 4.X, hm?

No najlepszy zamiennik to chyba MyBB, ale nie ma nic co by idealnie zastąpiło obecne forum.

15173543_Symbole_b3Fstw.png.e11e872a1d6dc8abb4a2b65b8439dc0b.pngArcydemon wojny, Khorne, wybuchł tak wielkim gniewem na moje proroctwa, że sama jego aura wściekłości wgniotła mnie z impetem w ziemię. Siła uderzenia była tak potężna, że przebiłem się na samo dno lądolodu, na którym stoi stolica Imperium Chaosu. Odnalazłem się wówczas w lochach Khorna, gdzie orędownicy pokoju, spokoju i przyjaźni byli doprowadzani do obłędu niewyobrażalnymi torturami. Widziałem cele więzienne zbudowane z czystej energii nienawiści, w których wszystkie kąty miały więcej niż 180 stopni, a i tak tworzyły jakimś cudem zamkniętą przestrzeń. Samo patrzenie na te oszalałe struktury wywoływało we mnie niewyobrażalne cierpienie, nie wspominając o rzeczach, którym poddawani byli osadzeni - na samo ich wspomnienie skręcam się z bólu.

antipixel_fuckai.png.2234e8406de189745750e93caba1159e.png

Opublikowano
18 minut temu, Kamiljan de Harlin napisał(a):

No najlepszy zamiennik to chyba MyBB, ale nie ma nic co by idealnie zastąpiło obecne forum.

A co z tym co teraz mamy na jakim silniku jest zrobiony no te obecne forum, w tym jest opcja dalszej aktualizacji?

IIFNiWINKULIA.png.e9b98fe047a341513aad566a14bc8dea.png

Opublikowano
16 godzin temu, Elisa von Rozmarinowa napisał(a):

A co z tym co teraz mamy na jakim silniku jest zrobiony no te obecne forum

Jesteśmy na Invision Community wersja 4.7.24. Musimy zmienić, bo się nie opłaca finansowo. 2000 zł nie mamy wolnego. 

16 godzin temu, Elisa von Rozmarinowa napisał(a):

jest opcja dalszej aktualizacji?

Nie ma, to jest zbyt drogie dla nas. 

Migracja na phpBB/MyBB jest darmowa. 


Właśnie piszę konwerter IPB 4.7.X => phpBB 3.3.16. Zachowamy oryginalne formatowanie wszystkich postów. 

  • Lubię to 1
  • Ogień! 1

15173543_Symbole_b3Fstw.png.e11e872a1d6dc8abb4a2b65b8439dc0b.pngArcydemon wojny, Khorne, wybuchł tak wielkim gniewem na moje proroctwa, że sama jego aura wściekłości wgniotła mnie z impetem w ziemię. Siła uderzenia była tak potężna, że przebiłem się na samo dno lądolodu, na którym stoi stolica Imperium Chaosu. Odnalazłem się wówczas w lochach Khorna, gdzie orędownicy pokoju, spokoju i przyjaźni byli doprowadzani do obłędu niewyobrażalnymi torturami. Widziałem cele więzienne zbudowane z czystej energii nienawiści, w których wszystkie kąty miały więcej niż 180 stopni, a i tak tworzyły jakimś cudem zamkniętą przestrzeń. Samo patrzenie na te oszalałe struktury wywoływało we mnie niewyobrażalne cierpienie, nie wspominając o rzeczach, którym poddawani byli osadzeni - na samo ich wspomnienie skręcam się z bólu.

antipixel_fuckai.png.2234e8406de189745750e93caba1159e.png

Opublikowano
6 minut temu, Kamiljan de Harlin napisał(a):

Jesteśmy na Invision Community wersja 4.7.24. Musimy zmienić, bo się nie opłaca finansowo. 2000 zł nie mamy wolnego. 

Nie ma, to jest zbyt drogie dla nas. 

Migracja na phpBB/MyBB jest darmowa. 


Właśnie piszę konwerter IPB 4.7.X => phpBB 3.3.16. Zachowamy oryginalne formatowanie wszystkich postów. 

W tym powiem 2000 zł to jest zdzierstwo tej korporacji tak mówiąc i w tym szary człowiek ma jakiś renty 1500 zł jego nie stać dla biednego człowieka na takie forum ale oni nie wiedzą ta Patokrpo  ile zarabiają biedni ludzi tylko na zruztkach zbierają po ludziach to jest obciach za wszystko płać za internet, za prąd, za wodę i itp. rzeczy i jeszce za forum trochę moim zdaniem ci Patokorparcje nie mają umiru w tym panoszą się jak panowie. W tym 2000 zł bym nie wydała bo to już dla mnie zdzierstwo już.

  • Ogień! 3

IIFNiWINKULIA.png.e9b98fe047a341513aad566a14bc8dea.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...