Elisa von Rozmarinowa 56 Opublikowano 3 Marca Opublikowano 3 Marca KOMUNIKAT Ja ogłaszam pierwsze prace nad telewizją regionalną w tym mają się odbyć prace natychmiastowe bo priotet prac będą w tym będzie konkursy na loga stacji telewizyjnej podesłanej mi discordzie na privie w wykanianiu własnej w tym mają mieć 2 + 1 wersję sobie wybiorę tych logów w tym ma być wykonianie tych logów można korzystać z AI lub wykanianiu tzw. programów z Canvy, i w tym każdy odpowiada za swój region tak mówiąc, a czemu te 2 + 1 bo ten 1 to ma być z AI ale 2 to już wykanianie pracy własnej. W tym ma być wykaninie opis telewizji regionalnej nawet przez @Naczelników Komitatu. Trzeba coś działać a nie gadać i trzeba powstawić o rozwój kraju Protektoratu Wyrtlandi ZAMAWIAJĄCY
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się