Użytkownik Usunięty 233514 1 Opublikowano 2 Września 2023 Opublikowano 2 Września 2023 Dzień dobry, Przychodzę z nietypową propozycją. Chciałbym nabyć czy też kupić sobie @Pracownik NKIna własność. Wyprowadzałbym go na spacery po forum. Wodę i jedzenie bym mu zapewnił. Budę też by jakąś dostał. Proszę o przedstawienie oferty. Z poważaniem, Hieronim Bryz
Benjamin Robingren 90 Opublikowano 2 Września 2023 Opublikowano 2 Września 2023 Mnie już @Damiano á-la-Tristeprzygarnął. 1 Benjamin
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się