Skocz do zawartości

Heinz-Werner Grüner

Mieszkaniec
  • Postów

    1 116
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    29

Ostatnia wygrana Heinz-Werner Grüner w dniu 17 Lipca 2025

Użytkownicy przyznają Heinz-Werner Grüner punkty reputacji!

3 obserwujących

O Heinz-Werner Grüner

  • Urodziny 31.05.1884

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Heinz-Werner Grüner

Mentor

Mentor (12/17)

  • Maszynka do pisania
  • Popularny
  • Roczek
  • Miesiąc później...
  • Przetrwać tydzień

Najnowsze odznaki

261

Reputacja

  1. Zapraszam do wypełnienia szybkiej i spontanicznej ankiety dotyczącej RMAW Uprzejmie proszę wszystkich, nawet tych co RMAW średnio obchodzi, o kilka słów od siebie. Na pewno każdy wpis pomoże usprawnić mikronacyjne ściganie i dodać im większego profesjonalizmu. Gdyby ktoś potrzebował informacji odnośnie "dlaczego", a nie ma w ankiecie odpowiedzi na to zapraszam do kontaku prywatnego - H.W.Grüner.
  2. Dziś z małym opóźnieniem czasowym, ale jednak real okazał się mniej łaskawy. W kazdym razie chciałbym poinformować, że 6. Rajd Alpejski dobiegł końca. Ukończyło go 17 kierowców, jednemu ze startujących nie udało się dotrzeć do mety.... Klasyfikacja wyścigu przedstawia się następująco: Po znakomitym rajdzie zwycięża, a co za tym idzie także zdobywa mistrzostwo mikroświata RMAW, Albert Fryderyk de Espada. Reprezentujący Koribię kierowca wygrał 4 z 7 grand prix. Co ciekawe początek sezonu miał niezbyt imponujący, był dopiero piąty. Chciałbym w tym momencie serdecznie pogratulować partnerowi z ekipy EspaGrün Motorsport świetnego wyniku, ale i znakomitej współpracy. To nam na pewno wyszło znakomicie. Drugie miejsce na podium przypadło Orjonowi Surmie, który praktycznie do samego końca walczył o zdobycie pucharu za cały cykl. Tym razem musiał jednak uznać wyższość de Espady le i tak spisywał sie znakomicie. W rajdzie strata 36 minut, a w całych RMAW zaledwie 6 punktów. Warto zwrócić uwagę, że Surma w każdym rajdzie stawał na podium. To naprawdę niebywałe, gdyż wydłużył on serię "stania na pudle" do dziewięciu. Gratuluję stałej i niezwykle wysokiej formy. Trzecie miejsce w Alpenfahrt, ale także i w całym cyklu stanęło w udziale mojej skromnej osobie. Tym bardziej chciałbym podziękować Danielowi von Tauer-Krakowi za zmobilizowanie. Nie jest łatwo przeżywać rajdy gdy się je organizuje. Człowiek jest nieco "przejedzony" tematem, ale dzięki Szanownemu znów mi się zachciało. Trzy razy na podium, na najniższym stopniu, wysarczyło, żebym ukończył cały cykl własnie tutaj. Zabrakło w ostatnim rajdzie Pavla van der Gibsona, przez co miałem nieco ułatwione zadanie, ale Daniel dzielnie go zastąpił. Wygrana o jedną minutę i to w dodatku tylko dlatego, że jeżdżę w zespole, a mój rywal z dzisiaj nie... Idąc dalej. To własnie von Tauer-Krak ląduje poza podium, jak wspomniałem, za nim reprezentująca gospodarzy Isabella Marie Neumann-Swann. Zdobycie piątego miejsca to jej życiowy sukces. Na szóstym miejscu plasuje się druga z kobiet, Fatima Popow-Chojnacka. Prezentująca równy poziom przez cały sezon Sarmatka w "generalce sezonu" znajdzie się ostatecznie na pozycji piątej, wraz z byłbym mistrzem RMAW, Helwetykiem Romańskim. Ten z kolei w Alpenfahrt stracił do Popow-Chojnackiej zalediwe 4 minuty i zajął siódmą lokatę. Ósmy uplasował się Stanisław Kowalski, a pierwszą dziesiątkę uzupełnili Piotr vel Bocian i Leszek Ebe-Grüner. Wszystkim startującym w tym sezonie kierowcom chciałem serdecznie podziękować za pilne stawianie się na starcie, ostrą rywalizację, która chyba okazała się ostatecznie najbardziej fair-play z dotychczasowych sezonów oraz za słowa uznania. Te jednak nie należą się tylko mnie, ale całemu sztabowi ludzi, z Orjonem Surmą i Helwetykiem Romańskim na czele. To dzięki nim RMAW jest właśnie takie wyjątkowe. Ja tylko dokładam niewielką cegiełkę by całość prezentowała dobry poziom. Wielkie dzięki i do zobaczenia w kolejnym sezonie! Klasyfikacje generalne sezonu VII RMAW: https://www.rmaw.pl/klasyfikacja/indywidualna/7/ https://www.rmaw.pl/klasyfikacja/zespolowa/7/
  3. OS 8 Koniec dnia drugiego. Podsumowanko w późniejszych godzinach.
  4. OS 7: Jesteśmy już za półmetkiem. Prowadzi de Espada przed von Tauerem-Krakiem i Surmą!
  5. OS 6: Robi się naprawdę ciekawie!
  6. OS 3: Kończymy zmagania w dniu pierwszym. Piątek już jest emocjonujący. Dwójka faworytów już na czele!
  7. Aktualna klasyfikacja po OS2 Przy takim ułożeniu tabeli mistrzem zostaje Albert Fryderyk de Espada i zespół EspaGrün. No, ale to dopiero początek!
  8. 6.Alpenfahrt wystartował! Jedziemy po medlae, po tytuły, po mistrzostwo!
  9. Już dziś o godzinie 16:00 prologiem w zachodniej Austrii, w mieście Bregenz zaczniemy rywalizację tegorocznego Rajdu Alpejskiego. Szóste wydarzenie kultowego wyścigu okraszone jest dodatkowymi emocjami wynikającymi z tego, że w niedzielę poznamy także mistrza mikroświata serii RMAW. Szansę na to mają aktualny czempion Orjon Surma i "Ostatnia Nadzieja Edelweiss" - Albert Fryderyk de Espada. Walka do ostatniego momentu będzie się także toczyła w klasyfikacji konstruktorów. Tutaj o palmę pierwszeństwa rywalizują popularne "ByCZeSy" i szarotkowy "EspaGrün". Bądźcie z nami, a wszystkim uczestnikom tego wydarzenia życzę powodzenia!
  10. U mnie niestety woli już brak... Zwyczajnie nie podołam. Miałem swój pomysł, ale wielokrotnie sam siebie zawiodłem w tym temacie. Proszę o zwolnienie mnie z obowiazków pełnienia funkcji Freutreggera.
  11. Numery startowe rozdane, sponsorzy znani, co nam jeszcze zostało? Testowanie, medytacja i turbodoładowanie. Chcących zgłosić się jeszcze do startu zapraszam do prywatnej korespondencji. rmaw.pl
  12. No to jedziemy! Kolejny dzień minął, już za trzy dni zaczniemy ściganie! Kto jeszcze nie otrzymał numeru startowego, a zapragnął wystartować w tych zawodach to zapraszam do kontaktu!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...