Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Włodzimierz Molotin

Mieszkaniec
  • Postów

    1 424
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    27

Ostatnia wygrana Włodzimierz Molotin w dniu 22 Czerwca 2023

Użytkownicy przyznają Włodzimierz Molotin punkty reputacji!

2 obserwujących

O Włodzimierz Molotin

Ostatnie wizyty

1 389 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Włodzimierz Molotin

Mentor

Mentor (12/17)

  • Roczek
  • Popularny
  • Maszynka do pisania
  • Dyskutant
  • Inicjator rozmów

Najnowsze odznaki

185

Reputacja

  1. Szanowni Towarzysze, W imieniu Wszechzwiązkowej Kolektywistycznej Partii Rad oraz wszystkich jej członków pragnę złożyć najszczersze pozdrowienia i gratulacje z okazji tak istotnego wydarzenia, jakim jest 8 rocznica funkcjonowania Partii Robotniczej Magnifikatu. Ludowa Republika Magnifikatu od wielu lat jest jednym z najbliższych współpracowników Związku Kolektywistycznych Republik Rad, a wcześniej Republiki Socjalistycznej Czesnoradu. Gdyby nie wzorowe kierownictwo rządzącej w Magnifikacie partii, ZKRR nie byłoby w miejscu, w którym jest teraz. Jeszcze raz pragnę złożyć gratulacje w imieniu swoim, WKPR oraz każdego obywatela Związku Rad. Niechaj Partia Robotnicza Magnifikatu trwa i prowadzi Magnifikat w świetlaną przyszłość!
  2. (przypadkowo wysłałem, można usunąć)
  3. Towarzyszu, jestem Przewodniczącym RKL w Związku Rad. Wiem kto od nas, gdzie pisze i co, a na tym forum od naszych przenosin nikt z ZKRR prawie nie pisał.
  4. Kto tu od nas niby wpada?
  5. Nigdzie nie wracamy. Informujemy, gdzie jesteśmy już od jakiegoś czasu i tyle.
  6. tak o sobie wyszliśmy.
  7. Można i to jeszcze jak.
  8. Wszystko
  9. Wolimy zacząć nowe forum na naszych warunkach, niż pozostać tu ze zmianami jakie mają nastąpić.
  10. Podczas ostatnich obrad Rady Komisarzy Ludowych została podjęta decyzja odnośnie funkcjonowania Związku Kolektywistycznych Republik Rad na forum Muratyki. Oficjalnie ogłosić mogę, iż ZKRR opuszcza to forum przenosząc się na nowe, własne forum. Ponad rok spędzony na tym forum odcisnął wiele w toku działania Czesnoradu, a później ZKRR. Wszystkie informacje dotyczące przenoszenia forum będą publikowane w niedalekiej przyszłości. @Obywatel ZKRR
  11. Ależ proszę bardzo! Zawsze chętnie znajdę rozwiązanie na każdy problem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...